01.03.2008

Narva võitis taas superkarika

Narva Trans võitis teist korda järjest superkarika, purustades tänases mängus 4:1 Levadia.

Skoor avati 11. minutil, kui Levadia ei tulnud toime audisisseviskest karistusalasse tulnud palli klaariks löömisega ning Transi uus mängija, lätlane Filips Mihailkovskis rammis palli väravavõrku.

Teine tabamus sündis natuke enne poolajavilet, kui Levadia kogenud keskkaitsja Marek Lemsalu eksis jämedalt, kinkides palli Transi ründajale Vladislav Ivanovile, kes tegutses 1-1 olukorras Levadia väravavahi Kert Kütiga kindlalt.

Narva jaoks tegi edasise mängu kergemaks Levadia kaitsja Andrei Kalimullini teine kollane kaart 51. minutil, mille järel lõi Ivanov veel kaks palli Kert Küti selja taha.

Oma teise värava selles mängus lõi ta 74. minutil värava eest Maksim Gruznovilt söödu saanuna ning kübaratriki vormistas mees neli minutit hiljem pärast Aleksei Mamontovilt saadud läbisöötu.
Reklaam
Levadia suutis lõpus veel ühe värava tagasi lüüa, kui pikast audisisseviskest Transi trahvikasti sattunud palli minema lüüa ei saadud ning Sander Puri sahistas võrku.

kell 17:00 1. märtsil Sportland Arenal

Tallinna FC Levadia – Narva JK Trans 1:4 (0:2)
85. S. Puri – 11. Mihailovskis, 43., 74., 78. Ivanov

Hoiatused: 29. Zelinski, 34., 51. Kalimullin, 72. Ðiðov, 79. S. Puri
Eemaldamine: 51. Kalimullin
Mängupaiga olud: Õhutemperatuur +2, sademeteta pilves ilm, väljak heas seisukorras