13.04.2016

Narva United vajab kodus 3:0 või suuremat võitu

Kolmapäeval tehti algust mängudega, selgitamaks Eesti esindajat Regions’ Cupil. Koha nimel võitlevad Tartu FC Merkuur – Narva United FC, kes selgitavad võitja kahe mängu tulemusel. Avakohtumise võitsid tartlased 5:2.

Kodus-võõrsil printsiibil toimuva duelli avalahing toimus täna Tartu Annelinna kunstmuruväljakul. Merkuur asus kiiresti 2:0 juhtima, kuid poolajavile kõlas seisul 2:2. Teisel poolajal lõid tartlased aga veel kolm väravat ja võitsid 5:2.

Korduskohtumine peetakse nädal hiljem, 20. aprillil kell 20:30 Narva Fama staadionil. Edasipääsuks vajaks narvalased 3:0 või suuremat võitu.

Regions’ Cup toimub korra kahe aasta jooksul, mistõttu kohtuvad pääsme nimel viimase kahe aasta väikeste karikavõistluste võitjad.

Regions” Cup leiab Leedus aset 21.-26. maini, kus loosi tahtel on Eesti vastasteks lisaks väljakuperemeestele ka Rootsi ning Ðotimaa. Grupi võitja pääseb põhiturniirile, kus on teda ees ootamas Hispaania, Bulgaaria ning Bosnia ja Hertsegoviina.