17.02.2009

Narva Transi jõud käis üle ka Kaljust

Hooajaeelsetes mängudes muljetavaldavaid tulemusi näidanud Narva Trans võitis täna Nõmme Kaljut võõral väljakul 2:0, kirjutab soccernet.ee.

Narva meeskond läks juhtima teisel poolajal Aleksandr Tarassenkovi penaltist, pärast seda kui Alan Arruda oma karistusalas palli käega mängis. Võidu kindlustas külalistele Philipp Breytveyti värav teise poolaja keskel.

Trans püsib sel aastal kontrollmängudes ainsagi kaotuseta ja viigistatud on vaid üks kohtumine, kui jaanuari lõpus mängiti tiitlikaitsja FC Levadiaga 1:1 viiki.

Võidetud on Meistriliiga konkurentidest lisaks Kaljule ka FC Florat, Viljandi Tulevikku ja Tartu Tammekat.

Kalju: Rene Kaas, Alan Arruda, Jevgeni Novikov (Tõnis Kaukvere), Mikk Haavistu, Martin Hurt, Aleksander Saharov (Salvador Vasquez), Marcio Pimentel, Janar Tükk (Liivo Leetma), Felipe Nunes, Sergei Terehhov, Andrus Mitt.

Transi eest mängisid: Modestas Stonys, Oleg Lepik, Stanislav Kitto, Tomas Rimas, Sergei Starovoitov, Eduard Ratnikov, Timo Teniste, Kristjan Tiirik, Daniil Ratnikov, Aleksandr Tarassenkov, Vitoldas Cepauskas, Philipp Breytveyt, Maksim Gruznov, Maksim Bazjukin, Sergei Leontovitð.