01.10.2017

Narva SK Energia naiskond Jõhvi meister

Jõhvi Spordihallis toimunud Jõhvi lahtistel meistrivõistlustel võrkpallis osales neli naiskonda: Narva SK Energia, Jõhvi SK, Illuka ja Iisaku.

Jõhvi lahtised meistrivõistlused võrkpallis naistele 2017

Sel aastal osales nagu Ida-Virumaa meistrivõistlustelgi 4 naiskonda. Loosi tahtel läksid esimestena vastamisi Iisaku ja Illuka ning Jõhvi Spordikool ja Narva Spordikool Energia. Jõhvi SK tüdrukud ei saanud peaaegu üldse vastu Narva tüdrukutele ja kaotasid mängu 0:2 (15:25; 5:25). Peaaegu samasugune oli kohtumine Iisaku ja Illuka vahel, kus Illuka ei andnud Iisakule mingit võimalust võites 2:0 (25:11; 25:11). Sama kordus ka teises voorus, kus Iisaku ei saanud üldse vastu Narva tüdrukutele. Esimeses geimis said nad vaid neli punkti. Teises geimis nende mäng paranes ja siin said nad 16 punkti. Kerge võit esimeses voorus vist uinutas Illuka mängijaid, kuid Jõhvi SK tüdrukuid kaotus ei heidutanud. Jõhvi läks kohe juhtima 5:1. Edasi suurendasid nad oma eduseisu kahe, kolme, nelja punkti kaupa ja võitsid geimi tulemusega 25:13. Sama kordus ka teises geimis. Jõhvi läks jällegi 3:0 juhtima. Edasi said nad viis punkti ja siis veel kümme punkti järjest ja nii oligi ka teine geim võidetud tulemusega 25:9. Viimases voorus olid kõige tasavägisemad mängud. Iisaku püsis paaripunktises kaotusseisus kuni seisuni 10:12. Siis sai Jõhvi neli punkti ja veelkord neli punkti järjest ning sellega oli geim võidetud 25:16. Teist geimi alustas Iisaku hästi, minnes juhtima 3:1. Jõhvi vastas aga nelja punktiga ja juba juhtisid nemad. Nad lisasid veel viis ja kaheksa punkti järjest ning võitsid selle geimi 25:13. Iisakule tuleb au anda, sest naiskonnas mängisid põhiliselt veteranid. Narva ja Illuka mängus ei andnud narvakad initsiatiivi käest ja võitsid ka viimase kohtumise 2:0 (25:19; 25:14).
I koht – Narva SK Energia: Alesja Baranova, Maria Timofejeva, Diana Katðan,  Valeria Nilova, Kristina Rabdevitð, Uljana Sohromova, Angelina Konopljova, Veronika Kozlova – treener Viktoria Prussakova
II koht – Jõhvi SK: Kerli Teder, Berit Marie Sügis, Moona Kilk, Ronja Rostin, Karoliina Käen, Reesi Külmhallik – treener Kristjan Palm
III koht – Illuka: Mirjam Vinkler, Marjaana Lepiste, Kristina Nedzinskaite, Jelizaveta Morozova, Sofja Þuravljova, Hanna-Katryna Keerme, Kedy Liivakivi
4. koht – Iisaku: Tiia Klaas, Katja Tõks, Liisa Säde, Airi Kruusma, Helen Mast, Ene Laanemets