21.02.2010
Jäähoki

Narva sai revanði

Eesti jäähokiesivõistlustel laupäeval kodus Kohtla-Järvele kaotanud Narva meeskond sai pühapäeval Kohtla-Järvel revanði.

Kui Viru Sputnik sai lupäeval kindla 6:1 võidu, siis narvalastel nii lihtsalt võidu vormistamine ei käinud. Avakolmandiku võitis 2:0 Viru Sputnik, teise kolmandiku järel oli seis viigis 2:2 ja kolmandal kolmandikul viskasid mõlemad meeskonnad kaks väravat. Nii läks võitja selgitamiseks vaja lisaaega ning Narva HK PSK võitis mängu 5:4. Seega sai Narva võidu eest 2 punkti ja Kohtla-Järve sai juurde 1 punkti, kuna suutis mängu lisaajale viia.

17 peetud mängust (lisaks üks Kalev-Välgu tehniline võit Viru Sputniku üle) on lisaajale läinud koguni viis, mis näitab meeskondade võrdset taset. Kõikidel on tabelis 12 mängu tulemused ja pidamata on igal meeskonnal veel neli kohtumist.

Kaks kirkamat medalit jagavad Viru Sputnik ja HK/PSK, kel kirjas vastavalt 23 ja 20 punkti. Tartu Kalev-Välgul on 11 punkti ja kolmandalt kohalt kõrgemale tõusmine on neil äärmiselt ebatõenäoline.