20.10.2014

Narva sai kaks kaotust

Nädalavahetusel peetud Eesti võrkpallimeistrivõistluste esiliiga mängudes sai Narva Espak/SK Energia kaks kaotust.

Täiseduga jätkavad Liider/Rae vald ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi võitsid laupäeval kodusaalis vastavalt 3:1 (21, 21, -22, 13) Tallinna Ülikool/VK Rakvere ja 3:0 (10, 23, 14) AS Espak Narva/SK Energia. Edukas oli ka TTÜ/Kiili, kes võitis koduväljakul 3:0 (11, 14, 23) Lähte ÜG/Põltsamaa. Neljas kaotuseta meeskond Paide/Türi/Väätsa peab kolmanda vooru mängu järgmisel nädalal, kuid tuleb väljakule homses neljandas voorus.

Pühapäeval selgitati võitja kahes vastasseisus.  Eesti Maaülikooli Spordiklubi asus 25:22 paremusega esimeses geimis kohtumist Paide/Türi/Väätsa vastu juhtima, kuid kahes järgnevas oli 25:23 ja 25:22 parem koduvõistkond. Tartu esindus suutis neljanda geimi 25:17 võiduga mänguseisu viigistada, kuid taaskord oli Paide/Türi/Väätsal vastus olemas – viies geim võideti tulemusega 15:12 ja kogu mäng seega 3:2.

Neljanda järjestikuse võidu saavutanud Liider/Rae vald mängis võõrsil 3:1 üle AS Espak Narva/SK Energia.

12 punktiga (4 mängust) jätkab esiliiga turniiritabeli tipus Liider/Rae vald. Eesti Maaülikooli Spordiklubil on kirjas 10 (4), TTÜ/Kiilil 9 (3) ja Paide/Türi/Väätsal 8 punkti (3). Kolmest mängust kolm kaotust saanud Narva on tabelis eelviimasel, üheksandal kohal.