18.03.2017
Jäähoki

Narva PSK sai finaalseeria avamängus võidu

Eesti jäähokimeistrivõistluste finaalseeria avakohtumises Tallinnas alistas Narva PSK põhiturniiri võitnud tallinna Vikingi 3:0 (2:0, 0:0, 1:0). Kolme võiduni mängitava seeria teine kohtumine peetakse pühapäeva õhtul Narvas.

Narva meeskonna kangelaseks tõusis 20aastane väravavajt Danil Seppenen, kes tõrjus koguni 59 pealeviset ja sai kirja ühe resultatiivse söödu. Tema Tallinna kolleg tõrjus 28 viset.

Narva avavärava lõi Nikita Puzakov (söötjad Andrei Aleksandrov, Kirill Volkov), kui avakolmandikust oli mängitud 9.52. Kui perioodi oli mängitud 17.05 sai värava kirja Aleksnadr Bogdanov (Maksim Anohhin, Danil Seppenen). Lõppseisuks 3:0 tegi viimase kolmandiku kuuendal minuti lõpus Aleksandr Vogdanov (Sergei Gulov).

Seeria teine mäng peetakse Narva jäähallis pühapäeval kell 20. Korraks läheb seeria kindlasti veel Tallinna tagasi, sest seeria kolmas kohtumine on Tondiraba jäähallis kavas kolmapäeval, 22. märtsil. Vajadusel toimuvad neljas ja viies mäng järgmisel nädalavahetusel vastavalt Narvas ja Tallinnas.

Põhiturniiri kolmandana lõpetanud tiitlikaitsja Narva PSK on võitnud sel hooajal kaheksa kohtumist järjest.