08.03.2017
Jäähoki

Narva PSK läks poolfinaalseeriat juhtima

Jäähoki Eesti Meistriliiga poolfinaali avakohtumises alistas Narva PSK võõral jääl HC Tallinna tulemusega 3:2 (1:1, 1:1, 1:0) ning asus seeriat juhtima. Finaali jõudmiseks on vaja kahte võitu.

Mängu esimesed kaks kolmandikku möödusid sarnase stsenaariumi järgi. Avaperioodi keskel viis Georgi Vassiljev tiitlikaitsja juhtima, veidi enne sireeni seadis Vassili Titarenko jalule viigi. Teise kolmandiku alguses skooris Narva PSK poolel Ilja Iljin, pealinlastest viigistas Nikolai Mamadþanov. Kohtumise saatuse otsustas Aleksandr Bogdanovi arvulisest ülekaalust visatud värav hetkel kui mänguaega oli kulunud 46:20.

Narva PSK kangelaseks tõusis 53 vastaste pealeviset tõrjunud väravavaht Daniil Seppenen. HC Tallinna puurilukk Roman Ðumihhin tegi kahjutuks 35 litrit.

Meistritiitlit kaitsev Narva PSK võitis Jäähoki Eesti Meistriliigas kuuenda kohtumise järjest.

Poolfinaalseeria teine mäng toimub laupäeval, 11. märtsil kell 20:00 Narva jäähallis.

Vajadusel kohtuvad meeskonnad kolmandat korda pühapäeval, 12. märtsil kell 20:10 taas Ðkoda jäähallis.

Poolfinaalseeria võitja kohtub kolme võiduni mängitavas finaalseerias põhiturniiri parima HC Vikingiga, kaotaja pälvib pronksmedali.