25.02.2017
Jäähoki

Narva PSK alistas Tondiraba hallis Noortekoondise 7:4

Jäähoki meistriliiga põhiturniiri eelviimases kohtumises alistas Narva PSK täna Tondiraba jäähallis Noortekoondise tulemusega 7:4 (4:1, 1:2, 2:1).

Võitjate poolel viskasid kaks väravat Ilja Iljin (2+2) ja Georgi Vassiljev. Ühe tabamuse said kirja Kirill Volkov, Nikita Puzakov (1+2) ja Aleksandr Rabotinski (1+2). Noortekoondise väravad viskasid Artur Motskevitðus, Rasmus Kiik, Morten Arantez Jürgens ja Jasper Jürisson, kirjutab Eesti Jäähokiliidu kodulehekülg.

Noortekoondis kasutas mängus kolme väravavahti, kõik mängisid ühe kolmandiku. Avakolmandikul tõrjus Carter Tahk 9, teisel Christopher-Kullervo Jõgi 14 ning viimasel Daniil Erport 12 vastaste pealeviset. Narva PSK väravavaht Daniil Seppenen tegi kahjutuks 37 ning viimaseks minutiks väravasse tulnud Dmitri Rovda 2 pealeviset.

Jäähoki Eesti Meistriliiga tabeliseis: HC Viking 27 (12), HC Tallinn 21 (12), Narva PSK 18 (11), Noortekoondis 3 (11).

Põhiturniiri lõpetavad järgmise nädala laupäeval, 4. märtsil kell 17:10 Ðkoda jäähallis algava kohtumisega Noortekoondis ja Narva PSK.

Juba pühapäeval, 5. märtsil kell 19:10 algab Ðkoda jäähallis play-off’i poolfinaalseeria HC Tallinna ja Narva PSK vahel. Mängitakse kahe võiduni.

Poolfinaalseeria võitja jätkab finaalseerias võitlust Eesti meistritiitli nimel põhiturniiri parima HC Vikingiga, kaotaja pälvib pronksmedali. Finaalseerias mängitakse kolme võiduni.

Noortekoondise jaoks lõpeb Jäähoki Eesti Meistriliiga hooaeg põhiturniiriga.