08.03.2008
Jäähoki

Narva lõpetas kahe võiduga

Eesti jäähokimeistrivõistluste meistriliiga kohtumises alistas Narva PSK laupäeval kodujääl Kohtla-Järve Viru Sputniku 6:3, pühapäeval alistati Tallinna Purikad. Narva sai meistrivõistlustel pronksmedali.

Mängu avakolmandik lõppes 1:0, kuid juba teise kolmandiku kolmanda miniuti alguses viigistasid külalised seisu. Seejärel läks Narva kahel korra ette, kuid külalised suutsid taas viigistada, teine kolmandik lõppes siiski väljakupermeeste 3:2 eduseisul.

Viimasel kolmandlikul suurenes vahe 4:2-le, kuid peagi vähendati vahe taas minimaalseks – 4:3. Lõpus külaliste jõud rauges ja 6:3 olid NPSK lõplikud võidunumbrid.

Narva PSK – Kohtla-Järve Viru Sputnik 6:3 (1:0; 2:2; 3:1)
1:0 18 Rumjantsev (16 Perov)
1:1 4 Gristsenko (22 Ponomarjov)
2:1 18 Rumjantsev (12 Bogdanov, 7 Masjanov)
2:2 00 Borovikov (4 Gristsenko, 23 Mihhailov)
4:2 17 Ossipenkov (14 Saprõkin, 22 Silantjev)
4:3 17 Zavraznov (8 Bazura, 21 Kurganov)
6:3 9 Rabotinski (12 Bogdanov, 19 Davletkildejev)

Narva PSK – Tallinna Purikad 7:2 (3:1; 1:1; 3:0)