23.11.2009

Narva kukkus alumisse tugevusgruppi

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistlustel mängib Narva SK Energia/SK Viktoria teisel etapil kohtadele 7.-12.

Sel hooajal mängib esiliigas 12 meeskonda, kes esimesel etapil olid eelmise hooaja tulemuste põhjal jagatud kahte alagruppi. A-alagrupis kolmandat asetust omanud Narva meeskond pidi ühe võidu ja nelja kaotusega leppima alagrupis viimase kohaga.

Narva kaotas alustuseks kodus EMÜ-le ja Tallinna G4Sile 0:3, kuid võitis seejärel Ülenurme/Luunjat taas kodus 3:1. kahes viimases voorus mängiti võõrsil ja Selverile kaotati Tallinnas 0:3 ja viimases kohtumises jäädi Võrus alla sealsele SHK/Võru SK meeskonnale 2:3 (viimane geim 12:15).

A-alagrupist pääsesid teiseks etapiks tugevamasse gruppi täiseduga etapi lõpetanud EMÜ SK, ühe kaotsue saanud Selver/Audentese VK ja kolm mängu kaotanud  Tallinna G4S. Alumisse gruppi jäid SKS/Võru SK, Ülenurme/Luunja ja Narva, lisak neile on alumises grupis TTÜ II, Kuressaare AVOS VK ja Paide/Türi/Väätsa SK.

Samas on ka kõigil nõrgema tugevusgrupi meeskondadel võimalik pääseda play-offi, kuhu saavad koha kõik 12 meeskonda. Pärats kaheringilist teist etappi pääsevad tugevama grupi neli paremat otse veerandfinaali ning 1/8finaalis kohtuvad PT5 (põhiturniiri 5. meeskond) vs PT12, PT6 vs PT11, PT7 vs PT10, PT8 vs PT 9.