05.02.2018

Narva karjäär võitis täiseduga põhiturniiri

Viimase põhiturniiri kohtumisega kindlustas Narva karjääri võistkond koha finaalis.

Kohtumises Estonia kaevanduse võistkonnaga kulges mäng esimeses geimis tasavägiselt seisuni 12:12. Narva sai kaks punkti järjest ja sealt edasi hakkaski Narva eduseis paari punkti kaupa suurenema. Nii võidetigi esimene geim tulemusega 25:19. Teises geimis läks Narva kohe tugevatest servidest 5:0 juhtima, kuid eduseis ei püsinud kaua, sest Estonia sai ise 4 punkti järjest. Narva suurendas uuesti oma eduseisu nelja punkti võrra, edasi veel kolme punkti kaupa ja võitis teise geimi tulemusega 25:21. Kolmandas geimis läks Estonia juhtima 7:3. Narva viigistas seisu 10:10 kui sai neli punkti järjest. Edasi vahetati punkte seisuni 14:14. Nüüd sai Narva 6 punkti järjest ja läks juhtima, kuid Estonia ei andnud alla. Nad said 4 punkti järjest ja vähendasid vahet. Nad suutsid vähendada vahet ühe punktini seisuks 23:24, kuid geim kuulus ikkagi Narvale 25:23 ja kogu mäng 3:0. Seega võitis põhiturniiri täiseduga Narva ja jääb nüüd ootama finaalivastast.