05.03.2018

Narva karjäär kohtub finaalis Jõhvi harrastajatega

Kohtumises pääsu eest finaali võitsid Jõhvi harrastajad Estonia kaevanduse võistkonda tulemusega 3:0.

Jõhvi harrastajate ja Estonia kaevanduse võistkondade kohtumine algas väga tasavägiselt. Seisul 10:9 harrastajate kasuks sai Estonia 3 ja siis veel 2 punkti järjest ja läks kohtumist juhtima 16:12.  Harrastajad said siis omakorda 4 punkti järjest ja viigistasid seisu. Edasi vahetati punkte seisuni 26:26, kuid geimi lõpus oli kindlam harrastajate võistkond ja nad võitsid geimi tulemusega 28:26. Ka teine geim algas tasavägiselt seisuni 12:11 harrastajate kasuks. Sealt edasi aga hakkasid harrastajad paari punkti kaupa oma eduseisu suurendama ja võitsid selle geimi tulemusega 25:18. Kolmandas geimis läksid harrastajad kohe juhtima ja edasine oli juba vormistamise küsimus – geim võideti tulemusega 25:16 ja seega kogu mäng 3:0.