25.10.2014

Narva kaotas kodus

Meeste esiliiga mänguderohke nädalavahetuse sissejuhatuseks peeti laupäeval viis vastasseisu, mis kõik lõppesid kolmes geimis. Sarnaselt tänasele toimub pühapäeval viis mängu ja võistlustules on kõik 10 võistkonda.

Laupäeva oodatuim kohtumine sai teoks Väätsas, kus kohalik Paide/Türi/Väätsa võõrustas TTÜ/Kiilit. Kõik kolm mängitud geimi olid tasavägised, kuid külalisvõistkond Kiili saavutas lõpuks 3:0 (23, 23, 22) võidu. Võõrsil olid edukad ka Selver Kikas, Tallinna Ülikool/VK Rakvere ja Liider/Rae vald. Kikas alistas 3:0 (24, 19, 27) AS Espak Narva/SK Energia, TLÜ/VK Rakvere mängis 3:0 (17, 18, 16) üle Lähte ÜG/Põltsamaa ja Liider oli 3:0 (15, 17, 23) üle Võrkpalliklubi Tähest. Ainsana oli kodusaalis edukas Eesti Maaülikooli Spordiklubi, kelle 3:0 (15, 17, 20)  paremust pidi tunnistama Audentes SG/Noortekoondis.

Pühapäeval lähevad Peetri koolis vastamisi Liider/Rae vald ja TTÜ/Kiili. Audentes SG/Noortekoondis mängib AS Espak Narva/SK Energiaga ja Lähte ÜG/Põltsamaa VK Tähega. Paide/Türi/Väätsa vastane kodusaalis on Tallinna Ülikool/VK Rakvere ja Selver Kikassel Eesti Maaülikooli Spordiklubi.

Tabeli tipus on 5 võiduga vastavalt 15 ja 14 punkti kogunud (3:0 ja 3:1 võit annab 3 ja 3:2 võit 2 punkti) Liider/Rae vald ja TTÜ/Kiili. Nelja mängu jooksul vaid ühe geimivõidu saanud narvalased on kümne meeskonna seas viimasel, kümnendal kohal.