25.07.2010
Jalgrattasport

Narva-Jõesuu MTB-l võidukad Maris Nurm ja Tauri Selder

Pühapäeval peeti Narva-Jõesuu luitemännikus 1,5 km tehnilisel ringil viieringiline rattakross nimega Narva-Jõesuu MTB single.

Võistlus toimus 1,5 km tehnilisel ringil, võistluse tegi raskeks ligi 32 kraadine kuumus. Jõhvi-Investment Agency Teami sõitjad hõivasid enamuse auhinnalistest kohtadest.

Meestest oli kiireim Tauri Selder, kellele järgnesid Paul Nestor (M18 I) ja Ainar Elberg (M16 I). Neljas ja ka parim narvalane oli Andrei Iljin, viies koht kuulus Viktor Ðemarinile.

Naistest võttis võidu Maris Nurm, teine koht läks Kristel Koortile, kes lõpetas minut ja 16 sekundit hiljem. Kolmandaks jäi Janely Sojone ja neljas oli Laura Kuusemets.

Lastesõidus (3 ringi sõidus) oli poistest kiireim Robert Petrovitski ja tüdrukutest võitis Pia Kivil, kellele kaotas napilt Anett-Leann Saks.

Tillusõidus võitis pikalt konkurente Mario Kivil, teine oli narvalane Gleb Karpenko.