18.11.2009
Firmasisesed

Naiste liitumine tõi Viru Vanglale õnne

Kui Viru Vangla korvpalliturnee esimene mäng lõppes VV võistkonnale kaotusega, siis kolmapäeval Mäetagusel olid Vangla võistkonna rivistuses platsil ka kaks neidu ning Vangla võitis kohaliku võistkonna kindlalt.

21. oktoobril Kohtla-Järvel peetud kohtumises kaotas Viru Vangla KK Hito II võistkonnale 61:79, siis neli nädalat hiljem Mäetagusega mängides olid Viru Vangla võidunumbrid 66:42. Avaveerandi võitsid külalised 19:13 ja poolaja 30:29, kusjuures mõlema veerandaja viimastel sekunditel olid Vangla võistkonna kaugvisked tabavad.

Otsustavaks sai kolmas veerand, mille alguses tegid VV mängijad 10:0 spurdi ja veerandaeg võideti 25:4, mis tähendas, et viimasele vaheajale mindi seisul 55:33. Viimane veerandil oli mäng nagu munade ühest korvist teise tõstmine, veerandeg lõppes 9:9 ja kogu mäng Mäetaguse poolt vaadatuna 42:66. Võitjate parimana sai eriauhinna Marek Vinni, kaotajatest oli parim Aleksander Listov.