17.10.2022
Jalgpall

Nädalavahetusel võitsid ainult Sillamäe Kalev ja Trans U21

Premium liiga 32. voorus kaotas JK Narva Trans esimese poolaja väravast Pärnu JK Vaprus. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111070

Esiliiga 32. voorus kaotas Ida-Virumaa FC Alliance kodus Harju JK Laagri tulemusega 0:3, poolaeg 0:2. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111028

Naiste esiliiga 21.voorus kaotas Jõhvi Phoenix ja JK Narva Trans ÜN (N) JK Tallinna Kalev II (N) tulemusega 2:4, poolaeg võideti 1:0. Väravad penaltitest Irina Aristovalt ja Alesja Malinovskajalt. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111075

II liiga 24. voorus võitis JK Sillamäe Kalev FC Elva II tulemusega 5:2, poolaeg 4:0. Aleksandr Dubõkinilt ja Nikita Savenkovilt kaks väravat. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/110954 JK Narva Trans U21 võitis Ida-Virumaa FC Alliance U21 tulemusega 6:1, poolaeg 5:0. Raivo Saarelt ja Sergei Kondrattsevilt kaks väravat, Alliance U21 auvärava autor Erik Kruglov penaltist. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/110829

B-tasandi finaalturniiril kaotas RL. FC Viru Energy RL. Viljandi JK Tulevik III tulemusega 1:6, poolaeg 0:4. Auvärava autor Denis Kiselev. Info https://jalgpall.ee/rahvajalgpall/protocol/110931