24.04.2022

Nädalavahetusel peeti mänge Premium ja II liigas, naiste esiliigas ning kohamänge saaliliigas

Premium liigas kaotas JK Narva Trans Nõmme Kalju FC tulemusega 0:3 (0:1). II liigas võitis Ida-Virumaa FC Alliance U21 JK Sillamäe Kalevit tulemusega 5:1 (1:0), kübaratrikiga sai hakkama Veniamin Bogatov. Jõhvi FC Phoenix kaotas Jõgeva SK Noorus-96 tulemusega 2:4, poolajale mindi 1:1 viigiseisus. JK Narva Trans U21 kaotas Rakvere JK Tarvas tulemusega 0;2 (0:0).

Naiste esiliiga 3. voorus kaotas Jõhvi Phoenix ja JK Narva Trans ÜN (N) FC Kuressaare (N) tulemusega 1:3, poolaeg 0:1. Coolbet saaliliiga 5.-8. koha mängus võitis S. Npm Silmet FC Sillamäe S. Sillamäe Alexela tulemusega 12:10 (5:6). Nikolai Zhukovilt 6 ja Stanislav Gussevilt 4 väravat, Alexela parim oli Andrii Kidanov 3 väravaga.