14.02.2022
Jalgpall

Nädalavahetusel peeti mänge Coolbet saaliliigas, saalijalgpalli esiliigas ja taliturniiril

Coolbet saaliliiga 14. voorus said võidu S. Sillamäe Alexela S. JK Kohila üle tulemusega 9:4 (poolaeg 4:0), S. Narva United FC S. Rõuge Saunamaa üle tulemusega 9:2 (4:0), S. Npm Silmet FC Sillamäe S. Rummu Dünamo üle tulemusega 6:2 (1:2). Alexela võistkonnas viskas Yurii Kidanov, Narva United’is Stanislav Bõstrov kolm väravat.

Laupäeval pidi aga S. Npm Silmet FC Sillamäe 11. vooru kohtumises vastu võtma kaotuse S. Viimsi FC Smsraha võistkonnalt tulemusega 2:5 (1:1). Saalijalgpalli esiliiga 14 voorus võitis S. Narva United FC II suurelt 17:5 (7:0) S. FC Äksi Wolves võistkonda, Kirill Novikovilt ja Jegor Semjonovilt neli väravat. S. Narva SK Ganza aga kaotas võõrsil S. Kadrina Vitamin Well võistkonnale tulemusega 7:10 (3:3).

Taliturniiril D pidi Ida-Virumaa FC Alliance vastu võtma 1:6 (0:1) kaotuse Viimsi JK, JK Narva Trans aga võiis A turniiril JK Tallinna Kalev esimesel poolajal Aleksandr Zakarljuka ja Eduard Golovljovi löödud väravatest tulemusega 2:0.