28.01.2013

Meistriliigas kaks sarnast kaotust

KK HITO sai KMLi põhiturniiri teise poolae alustuseks kaks sarnast kaotust, reedel jäädi võõrsil alla Valgale ja laupäeval kodus Rakverele. Sel laupäeval on KK HITO vastaseks Rapla TYCO, kellelt pärineb hitolaste selle hooaja ainus võit, kirjutab hito.ee.

Nii reedel Valgas (10:2, 12:9) kui ka Jõhvis (10:5, 20:9, 24:17) läks HITO esimesel veerandajal juhtima, kuid siis tekkis punktipaus, mille tulemusena sai vastane kümne punktiga ette.  Poolaja kaotas HITO Valgas 22:29 ja kodus 34:46.

Kui kolmandal veerandil püsis vahe veel normaalsena (Valgas mingi viimasele vaheajale seisul 37:48, Jõhvis 47:61), siis viimasel veerandajal kärises vahe 22punktile ning Valgas kaotati 50:72 ja Jõhvis 64:86.

Valga/Maks&Moorits – KK HITO
* Video
* Statistika

KK HITO – BC Rakvere Tarvas
* Pildid
* Video

Veebruarikuus ootab HITOt ees neli meistriliiga mängu, neist kolm kodus, neist esimene veebruarikuu esimesel laupäeval kui kell 17 kohtutakse TYPO Rapla meeskonnaga. Samal päeval kell 14 mängib HITO II teises liigas Keila KK meeskonnaga. Mõlemad mängud peetakse Jõhvi spordihallis.