28.07.2007
Kergejõustik

Medaleid tuli ka idavirulastele

Nädalavahetusel Tallinnas tolimuvatelt Eesti kergejõustikumeistrivõistlustelt tuli medaleid ka Ida-Virumaale.

Naiste kõrgushüppes oli kolmandat aastat järjest võidukas Tartu Ülikooli esindav Sillamäe kergejõustiklane Anna Iljuðtðenko, kes sel korral ületas 1.85.Kolmanda koha sai tulemusega 1.82 Ksenia Koðtrõkina (Kohtla-Järve SK Tsefei). Osales veel kaks Tsefei esindajat, Jevgenia Kljatðenko oli tulemusega 1.60 üheksas ja Anastassia Fedina sai tulemusega 1.55 kümnenda koha.

Kulla sai teinegi Sillamäelt pärit Tartu Ülikooli värvides võistlev sportlane, sest Nikolai Vedehhin sai 1500 meetri jooksus tänu heale lõpuspurdile esikoha tulemusega 3.47,38. KJK Viimane Ring esindav Maidla vallast pärit Ragnar Lipp jäi esimesena medalikohalt välja, talle ajaga 4.00,85 neljas koht.

Naiste 100 meetri jooksus oli kolmas jõhvilane, KJK Visa esindav Anastassia Semjonova (12,06) ja neljanda koha sai Narva PSK Narvic esindaja Þanna Vladimirova (12,38).

Narvast pärit ja Eesti Maaülikooli SKd esindav Veera Baranova sai kolmikhüppes tulemusega 13.30 kolmanda koha, hõbedast jäi puudu 14 ja kullast 22 sentimeetrit.

Meeste kolmikhüppes saavutas neljanda koha Igor Sjunin (Kohtla-Järve SK Tsefei), kelle teisel katsel hüpatud tulemuseks mõõdeti 14.68. Medalikohast jäi Sjuninit lahutama meeter ja 33 sentimeetrit.

Kuuenda koha sai ajaga 4.55,12 naiste 1500 meetris Irina Surazakova (Sillamäe Kalev), keda pronksist jäi lahutama ligi kümme sekundit.

Kaheksas oli 400 meetri jooksus Dmitri Hartðevnikov (Sillamäe Kalev), aeg 51,55.

Meistrivõistlused jätkuvad Kadrioru staadionil pühapäeval.