20.07.2008
Kergejõustik

Markov esimene, Koðelev kolmas

Eesti 91. kergejõustikumeistrivõistluste teisel võistluspäeval said idavirulased kaks medalit 5000 meetri jooksus, mille võitis Kohtla-Järve SK Mitð esindaja Aleksei Markov.

Markovi võiduaeg oli 14.42,20, kolmanda koha saanud Vjatðeslav Koðelev kaotas 12,35 sekundiga. Naiste samal alal sai Sillamäe kalevlane Svetlana Bobõlkova pronksmedali ajaga 18.53,61, tema kaaslinlane Dmitri Hartðevnikov oli kolmas 800 m jooksus Eesti A-vanuseklassi rekordit ületava ajaga 1.52,72.

Ellina Anissimova (Narva PSK Narvic) sai naiste vasaraheites hõbeda tulemusega 49.01.

Laupäeval 1500 m  pronksi saanud Maidlast pärit, kuid Tartu klubi esindav Ragnar Lipp sai pühapäeval teise koha 800 m jooksus ajaga 1.52,05. Kohtla-Järvelt sportlasteed alustanud, kuid nüüd Pirita klubi esindav Igor Brjuhhov oli kolmas kaugushüppes tulemusega  7.38.