12.02.2009
Suusatamine

Maakonna kiiremad suusasprinterid on Anu Seli ja Heiki Velba

Neljapäeva õhtul Kohtla-Nõmme kaevanduspark-muuseumi suusaradadel peetud Ida-Virumaa meistrivõistlustel vabatehnika suusasprindis saavutasid superfinaalis võidu Heiki Velba ja Anu Seli.

Eelsõitude kõikide vanuseklasside kiiremate vahel peetud võistlusõhtu otsustavates sõitudes sai meeste finaalis esikoha Heiki Velba, kes jättis hõbedale Peep kivili ja pronksile Andres Lauri.

Naistest suutis kolme kiirema N16 neiu vahele kiiluda maakonna läbi aegade nimekaim suusataja Piret Niglas, keda suutis edestada vaid Anu Seli, pronksi sai Kätlin Teedla.

Eri vanuseklasside võitjad: Jonne Rooma, Ragnar Dietrich, Laura Kuusemets, Mikk Rooden, Anu Seli, Silver Selliov, Heiki Velba, Haide Pertel, Andres Laur, Maris Nurm, Taavi Selder, Piret Niglas, Peep Kivil, Aivar Parfojev, Aime Mõik ja Anatoli Männi. Kokku osales võistlusel 55 suusasõpra.

Järgmised maakonna meistrivõistlused peetakse juba eeloleval laupäeval, kui Pannjärvel on kavas pikad võistlusmaad.