26.10.2014
Sulgpall

Lvov sai esikoha

Tallinnas toimunud sulgpalliturniiril Yonex Cup I sai omas võistlusklassisis esikoha kiviõlilane Dmitri Lvov.

Meeste D-klassi üksikmängus alistas  Dmitri Lvov alagrupis mõlemad vastased 3:1. Veerandinaalis kuulus talle võit 3:0, poolfinaalis oli ta oma vasasest parem 3:1 ja finaalis oli ta oma vastasest, tartlasest Gunnar Kalajasest kõigis kolmes geimis parem 11:9. Kalajas oli omakorda poolfinaalis alistanud viiegeimilises kohtumises 3:2 kohtlajärvelase Aleksei Kreivaldi, kes jäi lõpuks jagama 3.-4. kohta. Kokku oli D-klassi üksikmängus 13 osalejat.

13 paari osales D-klassi meeste paarismängus, kus Ida-Virumaad esindasid kaks duot, kes mõlemad võitsid täiseduga oma alagrupi ja pääsesid poolfinaali. Poolfinaalis suutsid aga Aleksei Kreivald/Juri Krot oma vastased 11:5, 11:7, 11:7 alistada, kuid Dmitri Gljantsev/Dmitri Lvov jäid oma vastastele 6:11, 8:11 ja 2:11 alla. Finaalis kaotasid Kreivald/Krot kaks esimest geimi 4:11 ja 6:11, kolmas võideti 11:8, kuid viimaseks jäänud neljas kaotati 10:11 ja kogu mäng seega 1:3.

Meeste tugevaima, A-klassi paarismängus lõi kaasa Kohtla-Järve juurtega Tarmo Tubro, kes koos oma paarilisega võitis neljast mängust ühe ja sai viie paari seas neljanda koha.