27.03.2009
Suusatamine

Lukinski ja Maslennikov tulid Eesti meistriks

Pärnumaal toimuvatel Eesti meistrivõistlustel saavutas klassikatehnika paarissprindis M18 klassis esikoha Sillamäe suusaklubi duo Juri Lukinski/Aleksandr Maslennikov.

M18 klassis võistles 10 paari ning Sillamäe Suusaklubi paar oli alates teisest vahetusest pidevalt esikolmikus. Esikohaheitlus käiski kolme meeskonna vahel ning lõpuks edestas Sillamäe suusaklubi viimast vahetsut sõitnud Aleksandr Maslennikov Tartu suusaklubi 2,39 ja Otepää Oti SK 3,66 sekundiga. Iisaku Marguse SK (Janari Rajas, Siim Karukäpp) sai 6. ja Alutaguse SK (Heiki Velba, Avo Sambla) oli 7. kohal, kusjuures Sambla näitas teises vahetuses vahetuse parimat aega.

Napilt jäi meeste klassis medalita Alutaguse SK (Janek Vallimäe, Timo Juursalu), kes kolmanda koha saanud Võru SK-le kaotasid 3,81 sekundiga. Marguse SK (Rauno Avel, Toivo Tasa) oli 12 võistkonna seas eelviimane.

Naiste ega neidude klassis Ida-Virumaa esindatud ei olnud.