06.10.2007

Lõpuni kestnud Iisaku KK alistas tiitlikaitsja KK Narva

Eelmisel hooajal mitmes LIVING.ee Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste meistriliiga kohtumises viimasel veerandajal kustunud ja lõpuks viimase kohaga leppima pidanud Iisaku KK alistas laupäeval tiitlikaistja KK Narva kodusaalis 65:63.

Mängu saatus otsustati lõpusekunditel kui 63:59 kaotusseisust viigi välja mängida suutnud külalised rünnakul eksisid ja 8,9 sekundit enne mängu lõppu  palli saanud Iisaku rünnaku lõpetas Janar Aleksandrovi võidukorv, mis tegi seisuks 65:63.

Teises tänases mängus alistas Kohtla-Järve Remeks võõrsil meistriliigas debüüthooaja tegeva Mäetaguse 82:52. Selles kohtumuses jätkus võrdset mängu teise veerandaja alguseni, kui külalised juhtisid 17:10, seejärel tegi Remeks kuue minutiga spurdi 18:0 ja esimene poolaeg võideti 38:19.

Meistriliiga teise vooru viimases kohtumises on 13. oktoobril vastamisi KK Hito – Toila.

Järgmised mängud meistrivõistustel peetakse aga juba eeloleval pühapäeval, 7. oktoobril Vokas ja Maidlas.