21.02.2008
Sõudmine

Latin oli sõudeergomeetrite võistlustel kolmas

Tallinnas toimunud Eesti sõudeergomeetrite meistrivõistlused võitis noorteklassis Veronika Bõstrova, meestest oli parim idavirulane Vladimir Latin.

Eesti sõudeergomeetrite Concept II meistrivõistlused ei toonud kokku kõiki riigi tugevamaid sõudjaid, kuid mitu Narva Energia spordikooli esindajat oli siiski kohal. Meestest oli parim pärnakas, kahe kilomeetri distantsil uue Eesti rekordi 5.46,7 püstitanud Tõnu Endrekson. Teise koha sai Allar Raja Pärnust, kolmas oli narvalane Vladimir Latin. Viiendana lõpetas Igor Kuzmin, Roman Lissovski oli viimane, 15.

Naistest võitis pärnulanna Kaisa Pajusalu, tema kaaslane kahepaadil, narvalanna Jevgenia Rõndina kaasa ei teinud. Noortest võitis Veronika Bõstrova A-vanuseklassi neidude seas, noormeestest oli Anton Gets teine, Jevgeni Lissovski viies. C-klassis sai Vladislav Mägi kolmanda koha.