25.07.2009
Triatlon

Latin ja Schmidt tulid Eesti meistriks

Viitnal toimunud Eesti meistrivõistlustel (ühtlasi karikavõistluste neljas etapp) triatlonis saavutasid põhiklassis esikoha narvalane Aleksandr Latin ja Voka neiu Helen Schmidt.

1,5 km ujumise, 40 km  rattasõidu ja 10,2 km jooksu läbimiseks kulutas 21. CC klubi esindav narvalane Latin aega 1:52.34, lähimat konkurenti edestas ta 43,7 sekundiga.

98 osaleja seas sai Helen Schmidt 18. koha ajaga 2:17.02,2, kohe tema järel lõpetas Alma Sarapuu, kes oli Helenist 6,7 sekundit aeglasem. naiste eliitklassi kolmas oli Kairi Schmidt ajaga 2:21.39,1. Mõlemad Schmidyid esindavad Viru SKd.

Poiste A-klassis sai kolmanda koha Viru SKd esindav sillamäelane Pavel Narõðkin.

Veel ühe kulla tõi Viru SKle Sandra Schmidt, kes oli parim tüdrukute B-vanuseklassis.

Samuti B-klassi kuuluvad Viru SK esindajad Mart Hodõrev ja Aira Ferschgel olid vastavalt kuues ja kaheksas.

Samas peetud kaitseväelaste meistrivõistlustel oli 68 osaleja seas idavirulastest edukaimana Andrei Ðkubel üldjärjestuses 10., kuid klassis H17A kolmas.