13.02.2023
Korvpall

Lääne-Virumaa esiliigas võidud ja kaotus

Lääne-Virumaa esiliigas korvpallis võitis Lüganuse laupäeval Sõmeru võistkonda tänu võistkonna ühtlasemale mängule tulemusega 72:64, poolaeg 35:31. Neli meest sai kirja kahekohalise punktisumma: Meiko Lindeberg 16, Tanel Maalma 15, Egert Malts 14 ja Henry Tammann 13 punkti. Info https://virukorvpall.ee/m%C3%A4ngud/luganuse-someru-110223/. Niisugust särtsu aga ei jätkunud pühapäevaks kui jäädi napilt 84:87 alla RSK Sportkundale. Esimene poolaeg küll võideti 53:41, kuid teiseks poolajaks enam rammu ei jätkunud, mis kaotati 15 punktiga. Jällegi olid tegijad neli meest, kes visksid kahekohalise punktisumma. Tanel Maalma sai kirja 23, Henry Tammann 18, Reijo Peenema 17 ja Sander Naarits 15 punkti. Info https://virukorvpall.ee/m%C3%A4ngud/luganuse-rsk-sportkunda-120223/

Alutaguse võistkonnal polnud raskusi Kadrina Karude võitmisega. Kohtumine Iisakus lõppes koduvõistkonna võiduga tulemusega 109:60, poolaeg 44:32. Eriti suure vahe tegid nad sisse kolmandal veerandajal, mis võideti 25 punktiga. Info https://virukorvpall.ee/m%C3%A4ngud/alutaguse-kadrina-karud-090223/ . Pühapäeval aga saadi napp 59:62 kaotus Škoda Rakverelt. Poolaeg võideti 37:32. Käest läksid ära nii kolmas kui neljas veerandaeg, mis kaotati vastavalt 8:13 ja 14:17. Jaanus Pärnpuult 22, Reijo Krismar Nanolt 14 ja Karl Teppolt 12 punkti. Eriti hoos oli aga vastastel Kregor Rauman, kes tõi oma võistkonnale 26 punkti. Info https://www.championchip.ee/results/2350