18.05.2008
Autosport

Koju jäi kolmikvõit

Ida-Virumaa autorahvasporinterid jätsid pühapäeval Jõhvis toimunud Eesti rahvasprindi kolmandal etapil jäi kolmikvõit klassis 2WD-A Ida-Virumaale, teist etappi järjest oli parim Jalar Sildnik.

Sildnik võitis päeva esimese ja kolmanda stardi ning sai kokku kaks kohapunkti, teises sõidus oli parim kokkuvõttes teise koha saanud Kert Kärbo, kellele jäi lohutuseks selle klassi parim ringiaeg. Kahes sõidus teine olnud Hanno Raiend pidi leppima kokkuvõttes kolmanda kohaga.

Selles klassis oli16 startijat. Kokku oli pühapäeval Jõhvi tänavatel võidu sõitmas 84 autosportlast üle Eesti.