02.02.2010
Suusatamine

Kohtla-Nõmmel võidutsesid õde ja vend

Richard Roodeni nimelise Kohtla-Nõmme nelikürituse esimese etapi, murdmaasuusatamise võistluse kiireimad olid Arvo Sala ja Piret Niglas.

Arvo Sala läbis tuisuses talveilmas toimunud võistlusel 5,1 km ajaga 16.38 ja võitis klassis M35-44. Vaid kaks sekundit enam oli rajal Heiki Velba, kes oli parim klassis M18-19. Päeva kolmandat aega (17.01) näitas Richard Roodeni pojapoeg Priit Rooden.

Arvo Sala noorem õde Piret oli parim naiste 3,4 km distantsil ajaga 13.06. Teise aja sõitis välja Pireti tütar Mariethe-Piret Niglas, kes sai klassi N14-15 võitjana ajaks 14.02. Paremuselt kolmas oli klassi N16-17 võitja Anu Seli jaga 14.20.

Võistles 90 suusatajat, aja sai kirja ja oma pildiga medali kaela ka võistlusele nimeandja Richard Rooden. Võistlus läks ühtlasi maakonna argipäeva suusaõhtute arvestusse.

Argipäeva suusaõhtute järgmine etapp on kavas 17. veebruaril kui Pannjärvel sõidetakse klassikalises stiilis. Suusaõhtute erileht: https://sportiv.ee/index.php?2/6826

Punktiseis pärast 4. etappi

Richard Roodeni nimelise Kohtla-Nõmme nelikürituse teise etapina on 29.aprillil kavas orienteerumisvõistlus.