14.01.2010
Suusatamine

Kohtla-Nõmmel kiireimad Kivil ja Teedla

Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtute teisel etapil, Kohtla-Nõmme neljapäevakul jagati ka Kohtla-Järve Kalevi lahtiste vabatehnika sõidu meistrivõistluste medaleid. Parima tulemuse sai meestest Peep Kivil ja naistest Kätlin Teedla.

Meestest läbis kolm 1,7 km ringi kõige kiireimini M35-44 klassi võitja Peep Kivil, kes sai ajaks 13.20. Paremuselt teine aeg oli klassi M18-19 parimal Heiki Velbal (13.23), talle omakorda kuus sekundit kaotas klassi M45-54 parim Toivo Tasa (13.29). Neljas aeg (13.49) oli klassi M16-17 parimal Silver Selliovil. Klassis 20-34 võidutes Karmo Kübarsepp (14.18).

Naised sõitsid 2 ringi ja päeva parimat aega (10.35) näitas Kätlin Teedla,kes oli parim klassis N16-17.

Teiste vanuseklasside võitjad: Anett-Leann Saks, Vane Vähk, Jonne Rooma, Tair Tooming, Moonika Räitsak, Esmeralda Lille, Mall Schmidt, Mariethe-Piret Niglas, Mikk Rooden, Katrel Virkus, Kärt Kari, Mariliis Kurs, Avo Kiir ja Ülo Tuur.

Seis pärast 2. etappi

Kuueetapilise argipäeva suusaõhtute kolmas etapp peetakse 28. jaanuaril taas Kohtla-Nõmmel, siis on kavas klassikalises tehnikas sõit. Juba järgmisel nädalal, 20. jaanuaril peetakse Pannjärvel maakonna meistrivõistlused vabatehnikas sõidus.