23.12.2023
Ujumine

Kohtla-Järve võõrustas Eesti meistrivõistlusi

Spordikeskuses WIRU kolme päeva jooksul väldanud Eesti lühiraja meistrivõistlustel ujumises said medalid Ida-Virumaa klubid ka.

Naiste ja neidude arvestusest tõid Ida-Virumaale medalid:

Violanta Gurjanova Jõhvi Spordikoolist võitis kokku 5 medalit – kaks kulda ning kolm hõbedat.

Ute Viktoria Liu Yeung ja Alessandra Zaidentsal võitsid kahepeale Kohtla-Järve Veespordiklubile 11 medalit – kaks kulda, seitse hõbedat ning kaks pronksi.

Alisa Barõšnikova ja Ülle Harjaks tõid NRK-le Kalev 6 medalit – kaks kulda, ühe hõbeda ning kolm pronksi.

Sofja Krivorukova ja Veronika Tšistjakova Ujumisklubist Aktiiv võitsid kumbki ühe pronksi.

Meeste ja noormeeste arvestuse Ida-Virumaa medalistid:

Pavel Borissov, Deniss Sterlikov ja Vjatseslav Baranovski Jõhvi Spordikoolist võitsid kokku 4 medalit – kolm hõbedat ja ühe pronksi.

Artjom Aksjonov ja Andrei Petrikov Narva Spordikool/Ujumisklubi Energiast võitsid 4 medalit – ühe kulla, kahte hõbedat ning ühe pronksi.

Ning Jannes Niine tõi Ujumisklubile Aktiiv ühe kulla ja ühe hõbeda medali.

Lisaks maakonna klubidest osalesid veel Sillamäe Ujumisklubi Kalev, Sillamäe Spordiklubi Kalev ja Kohtla-Järve Spordiselts Kalev.