02.02.2009

Kohtla-Järve klubid said võidu

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste meistriliigas olid pühapäeval võidukad Kohtla-Järve meeskonnad Hito ja Remeks.

Tiitlikaitsja Hito oli Vokas hädas Toilaga, kuigi avaveerandi võitis Hito 22:13, siis poolajaks oli ees juba Toila 35:32. Lõpuks sai hito siiski 67:66 võidu, see oli neil sel hooajal kolmas kord Toilat võita.

Teises pühapäevases kohtumises olid Kohtla-Järvel vastamisi Remeks ja Iisaku KK, kelle senised mängud olid 1:1 viigis. Remeksil oli seekord Iisakuga raskusi  vaid avaveerandil, mis kaotati 22:24, poolaeg võideti 46:35 ja kogu mäng 92:75. Aleksandr Komðini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=659

Narva oli selles voorus mänguvaba.

Tabeli tipus on Remeks 7 vidu ja 3 kaotusega, Hitol on võite-kaotusi 6 ja 3. Toila ja Iisaku jagavad 4 võidu ja 6 kaotusega 3.-4. kohta, Narva on 3 võidu ja 6 kaotusega tabelis viimasel kohal.

Järgmised mängud peetakse meistriliigas juba eeloleval pühapäeva kui Vokas on vastamisi Toila – Remeks ja Narvas võõrustab kohalikmeeskond Hitot.