06.08.2007
Triatlon

Koðelev triatlonis teine

Paide triatlonil kuulus sillamäelane Vjatðeslav Koðelev teise koha saanud võistkonda.

Tegu oli poolpika triatloniga ehk kavas oli 1,9 km ujumist, 90 km rattasitu ja 21 km jooksu. Individuaalarvestuses toimusid Eesti meistrivõistlused, lisaks võisid osaleda ka kolmeliikmelised võistkonnad, kus iga liige tegi kaasa ühel vahetusel.

Koðelevi tulemus polmaratonis 1:09.45 oli päeva parim ning see aitas ta meeskonnal tõusta 14 võistkonna konkurentsis teisele kohale.

Kahe naise konkurnetsis võitis Helen Schmidt (Viru SK) küll ujumise, kuid rattasõidu ja jooksuga andis ta võidetu tagasi ja lõpuks kaotas ta oma konkurendile veidi rohkem kui poole tunniga, Helen Schmidti aeg 5:30.21.

Kavas oli ka laste ja noorte triatlon, kus distantsid olid 190 m ujumist, 9 km rattasõitu ja 2,1 km jooksu. Neidude A-klassis sai kindla võidu Kairi Schmidt, tüdrukute C-klassis kaotas Sandra Schmidt võitjale vaid nelja seksunidga ja oli teine.