19.12.2011
Firmasisesed

KK HITO/Jõhvi jätkuvalt heas hoos

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigas sai järjekordse võidu KK HITO/Jõhvi, kes esmaspäeva õhtul alistas Tartus kindlalt sealse ülikooli spordiklubi duubelmeeskonna 89:72. Neljapäeval peab KK HITO/Jõhvi Jõhvi spordihallis kell 20 selle aasta viimase mängu, vastaseks on taas meistriliiga klubi duubel, sedakorda Rapla Korvpallikooli teine meeskond, kellega esiliigas jagatakse esikohta.

KK HITO/Jõhvi võitis avaveerandi 18:11, juhtis poolajaks 35:23, kolmanda veerandaja järel oldi ees 64:47 ja lõpunumbriteks kujunesid 89:72. Suurim vahe oli 20 punkti – 82:62, 85:65, 89:69. Samad meeskonnad olid kevadel vastamisi esiliiga pronksikohtumises ja ka siis olid edukamad idavirulased.

Võitjate kasuks viskas 31 punkti Siim Laur. Juba avapoolajal oli topeltduubel kirjas Edvard Trummil, kes lõpuks kogus nii punkte kui ka lauapalle võrdselt 17. 14 punkti ja 7 lauapalli kogus Markus Laanemets, Andrus Lehismets sai 9, Margo Tali 6 (kolmesed 9/2) ja Jarko Kool 4 punkti. Punktiarvet ei avanud, kuid võttis neli lauapalli Marek Vinni.

Vastaste rivistuses käis platsil ka kaks idavirulast, avinurmelane Gintaras Dalke viskas 4 ja vigastusest taastuv kohtlanõmmelane Artur Saariste piirdus 2 punktiga, kuid võttis 7 lauapalli.

4 võidu ja 1 kaotusega jagab KK HITO/Jõhvi A-tugevusgrupis esikohta just oma neljapäevase vastase Rapla KK II meeskonnaga. Mängu Jõhvi spordihallis algab neljapäeval kell 20.