18.04.2009

KK Hito jäi neljandaks

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigas kaotas KK Hito laupäeval toimunud pronksimängus Tallinna Verendale 87:92.

KK Hito võitis Tartus toimunud pronksimängus küll poolaja 46:45, kuid kolmanda veerandaja 17:33 kaotanud Hito pidi lõpuks tunnistama vastase 92:87 paremust.

KK Hito edkamad olid 21 punkti ja 10 lauapalliga Siim Laur ja Riho Unt, Alar Pärn viskas 19 punkti ning Toomas Nõmmiste arvele jäi 16 punkti ja 11 resultatiivset söötu.

Üks kolmest mängija eriauhinnast kuulus aga hitolasele, Margo Tali sai teist aastat järjest liiga parima kaugviskaja tiitli. Pronksimäng läks aga temalgi aia taha, sest 11st kaugviskest tabas tal vaid 1.

Üks idavirulane siiski pronksi sai, selleks oli otsustavas kohtumises 11 punkti ja 6 lauapalli kogunud Silver Kallas.