16.12.2022
Korvpall

KK HITO/BC Karjamaale kaheksas võit

Saku II liigas kohtus KK HITO/BC Karjamaa Jõhvi spordihallis Tartu Ülikool/Septicumiga, kes siiani pole võidurõõmu tundnud ja asub turniiritabelis viimasel kohal. Esimesel poolajal oli noortel tartlastel palju valesööte ja ka visketabavus andis soovida. Poolajale mindi kaotusseisus 34:51. Kolmandat veerandaega alustati ilusa spurdiga ja vahet vähendati seitsmele punktile, kuid kodumeeskond suutis ikkagi kolmanda veerandaja ühe punktiga võita. Ka neljanda veerandaja võitis kodumeeskond viie punktiga, kuid tänu esimese poolaja suurele edule lõppes kohtumine tulemusega 100:77. Korvi all kasutas oma kogemused ära Edvard Trumm, kes oli ka parim korvikütt 27 punktiga. Margo Tali viskas viimase minuti jooksul kolm kolmest järjest. Tartlaste parim oli Hendrik Metsa 21 punktiga. KK HITO/BC Karjamaa on turniiritabelis kolme kaotusega teisel kohal. Info http://www.basket.ee/et/meeste-teine-illiga/3/ajakava-ja-tulemused/?gid=2023003063