06.04.2023
Korvpall

KK HITO BC/Karjamaa kaotas ka veerandfinaali korduskohtumise

Saku II liigas lõpetas KK HITO/BC Karjamaa hooaja kodus 5. kohaga, kaotades veerandfinaalkohtumise Rock Tartu Terminalile tulemusega 78:80. Kohtumine oli tasavägine ja vigade rohke. Esimest poolaega alustas koduvõistkond hästi, minnes vahepeal juhtima isegi 10 punktiga. Poolajale mindi 5 punktilises eduseisus 45:40. Murrang toimus kolmandal veerandajal kui Terminal läks esimest korda juhtima seisuks 57:56. Kolmanda veerandaja lõpuks oli juba Terminal ees 5 punktiga ja just tänu Valmo Kriisa vabavisetele, sest kogenud mängijana oskas ta neid hästi välja meelitada. Seekord osati ta hästi ära blokeerida, sest kirja sai ta ainult ühe kolmepunktiviske, teised 14 punkti viskas ta kõik vabavisetest. Seevastu Veiko Simm teenis ka palju vabaviskeid, kuid 12 viskas sisse ainult 4. Neljandal veerandajal suutis koduvõistkond jällegi ette minna, kuid Terminal viigistas ja läks ise juhtima. Veel 7 sekundit enne mängu lõppu oli kodumeeskonnal võimalus mänguseis viigistada, kuid vise korvi alt läks mööda. Parimad olid seekord Kert Kasemets 20 ja Tanel Maalma 19 punktiga.

Sellist kohtumist pole üle hulga aja Jõhvi Spordihallis olnud. Kohale oli tulnud ka suurel arvul külaliste poolehoidjaid oma lippude ja trummidega ning kohaliku võistkonna poolehoidjad, kes kõik omade poolt valjult kaasa elasid.