Kiviõlis toimus Lüganuse rahvajooks Ida-Virumaa jooksusarja raames

Lüganuse Rahvajooks on tehtud ning aitäh kõikidele aktiivsetele, kes mõnusat ilma ja toredat seltskonda nautima tulid.

Kokku osales Lüganuse Rahvajooksul 164 suurt ja väikest jooksu ning kõnnisõpra.

Kõige pisemaid jooksusõpru oli Kiviõli tänavatele jooksu nautima tulnud 48.

2 km jooksu võitis Eryk Krawczyk M12 vanuseklassis ajaga 6:48, tütarlastest oli kiireim Anita Nurgamaa N12 vanuseklassis ajaga 7:39.

5 km jooksu võitjaks tuli Igor Krawczyk M15 vanuseklassis, teise koha saavutas Jegor Žigadlo M18 vanuseklassist ning kolmandana ületas finišijoone Aleksandr Vassiljev M60+ klassist. Lühema distantsi kiireim naiste arvestuses oli Kaja Jõemets (N50+) ning tema järel Arina Bugrova (N18) kolmandana Emilie Lehtsaar (N15)

9 km põhidistansil võidutses teist etappi järjest meeste arvestuses Andrei Škubel tulemusega 31:57 Aleksandr Patrenkini (32:18) ees ning kolmandana ületas finišijoone Rainer Bõkov ajaga 32:30

Sarnaselt meestele võttis ka naistest teise etapivõidu järjest Kaisa Kukk, ajaga 32:56. Teiseks tuli Irina Savinitš ajaga 35:42 ning kolmandana jõudis finišisse Aveli Juursalu ja sai kirja ajaks 40.13