21.02.2010
Kergejõustik

Kergejõustiklased selgitasid meistreid

Tartus kaks päeva peetud Eesti meistrivõistlustel sisekergejõustikus jagus medaleid ka idavirulastele.

Naiste 1500 m jooksus sai pronksi Kohtla-Järve KJK Atleetika esindaja Revetta Reiljan ajaga 4.46,49.

Meeste 3000 m jooksus sai pronksi taas võistlusradadele tulnud Vjatðeslav Koðelev (8.35,20).

Naiste 3000 m käimises oli kolmas Svetlana Gribkova (Narva PSK Narvic) ajaga 18.14,49.

Meeste 5000 m käimises oli kolmas KJK Atleetika värvides võistlev Akim Ovsjannikov (23.03.69), kelle enam kui minutiga kaotas eelmise aasta Sillamäe parimaks sportlases valitud, neljanda koha saanud Ainar Veskus (24.11.39).

Vaid kolm esindajat oli naiste kõrgushüppes, kus TÜ SKd esindav sillamäelane Anna Iljuðtðenko võidutulemuseks oli 1.85. Kolmas olnud Sillamäe kalevlane Margarita Barankova ületas 1.60.

EMÜ SK-le tõi kulla kohtlajärvelane Igor Sjunin, kelle viienda katse tulemus kandus 16.08 kaugusele. Kaugushüppe oli ta tulemusega 7.43 teine.

Teine EMÜ SK esindaja, Narva neiu Veera Baranova oli kolmas 60 m tõkkejooksus (8,.94).