21.11.2010

Karikas selgunud kaks esimest poolfinalisti

Ida-Virumaa korvpallikarikavõistlustel selgusid sel nädalal kaks esimest poolfinalisti, kelleks on KK Hito ja Askele.

Esimesena pääses poofinaali KK Hito, kes neljapäeval alistas Jõhvis Mäetaguse 116:69, ka pühapäeval Maidlas oli meistriliiga meeskond esiliiga meeskonnast kindlalt üle, Askele alistas Kohtla-Nõmme 109:47.

Ülemises tabelipooles on pidamata veel üks 1/8finaal, kus järgmisel laupäeval on Jõhvis vastamisi Viru JVP ja Vikingmodum. Selle paari võitja saab võõrustada veerandfinaalis Toilat ning selle veerandfinaali võitja sõidab poolfinaalis külla Askelele.

Alumises tabelipooles ootab Hito poolfinaaliks vastast veerandfinaalis BC Karjamaa – Iisaku/Kaitseliit paremaks osutuvat meeskonda. Selle kohtumise aeg pole veel kokku lepitud.

Veerand- ja poolfinaalid peavad olema peetud detsembrikuu jooksul, sest karikafinaal peetakse Jõhvi spordihallis pühapäeval, 9. jaanuaril kell 18.