03.06.2010
Ujumine

Kalinovski ja Kozlovski said esikoha

Ujumise noortesarja finaalis osales ligi 250 vabariigi parimat noorujujat, kes esindasid 29 Eesti Ujumisliidu liikmesorganisatsiooni. Kohtla-Järve UK Aktiiv sai kokkuvõttes teise koha.

14-aastaste hulgas oli absoluutselt parim Arkadi Kalinovski Ujumisklubist Aktiiv, kes võitis kõik kuus kavas olnud ala.

Poiste hulgas oli kõige tihedam konkurents 15-aastaste vahel, kus kõige rohkem õnnestus alasid võita Nikita Kozlovskil (UK Aktiiv), kelle kontosse jäi kaks alavõitu ja üks pronksmedal.

15. korda väljaantud karika võitis 1054 punktiga Spordiklubi Garant. Tihe võitlus käis teisele-kolmandale kohale, kus lõpuks õnnestus Ujumisklubil Aktiiv edestada Tartu Ujumisklubi vaid seitsme punktiga (789 punkti 782 vastu). Esikuuikusse mahtusid veel Kalevi Ujumiskool (632), TOPi Ujumisklubi (553) ja Ujumisklubi Briis (428).