27.03.2007

Kalevi karika sai Monoliit-Sport

18. märtsil Kohtla-Järve spordihoones nelja naiskonna osavõtul toimunud naiste võrkpalliturniiri võitis Kohtla-Järve Monoliit-Sport.

Esimeses kohtumises olid vastamisi VK VIRO (2 mängijat ei olnud seeniorid) ja TOI-VO naiskonnad. Mõlemis geimis läks VIRO naiskond juhtima 5:0, kuid
lõpuni ei suudetud edu hoida ja kaotati mäng 0:2 (22:25; 20:25).

Teises mängus oli vastamisi Monoliit Sport ja Illuka naiskonnad. Kui esimeses geimis olid paremad Illuka naised tulemusega 25:19, siis teises geimis Monoliit
Sport sama tulemusega. Mängu otsustas kolmas geim, kus algusest peale võttis initsiatiivi enda kätte Monolii Sport ja võitiski geimi 15:8.

Järgmine kohtumine oli VK VIRO naiskonnale dramaatiline. Esimeses geimis juhiti juba 20:12 ja 24:22, kuid geim kaotati 24:26. Peale sellist kaotust ei laabunud mäng teises geimis üldse ja see kaotati 11:25.

TOI-VO võistkond ei suutnud Monoliit Sport võistkonnale erilist vastupanu osutada ja kaotati 12:25 ning 19:25.

Sama ei suutnud ka VK VIRO naiskond, kes kaotas Monoliit Sport naiskonnale 17:25; 14:25.

Seega oli I koht otsustatud, jäi selgitada II-III koha omanik. See kohtumine oli ka tasavägine: I geimi võitis TOI-VO 25:16, teise Illuka 25:15. Kuigi kolmandas geimis sai TOI-VO esimese punkti, edasi sai aga Illuka 11 punkti järjest ning sellega oligi mäng otsustatud.

1. Monoliit-Sport 3, 2.  Illuka 2, 3.  Toi-Vo  1 ja 4.  VK VIRO  0 võitu.