28.05.2011
Jalgpall

Kalev viigistas, Trans võitis

Jalgpalli Eesti Meistriliiga 13. vooru keskses mängus tegid Sillamäe Kalev ja Nõmme Kalju 1:1 viigi. Tarmo Neemelo viis Kalju 6. minutil juhtima, kuid kodumeeskonnale päästis punkti Aleksander Nikulini 57. minuti tabamus.

FC Flora alistas samal ajal võõrsil Lasnamäe Ajaxi 3:0, kindlustades tabeli tipus oma liidrikohta. Narva Trans sai Paides raske 1:0 võidu sealse linnameeskonna üle.

Ülejäänud kaks 13. vooru kohtumist toimuvad 4. juunil. Siis on vastamisi Talinna FC Levadia ja Tartu JK Tammeka ning FC Kuressaare ja FC Viljandi.

Floral on 33 (13), Levadial 27 (12), Kaljul 25 (13), Transil 22 (13), Kalevil 21 (14), Tammekal 15 (12), Viljandil 13 (12), Paidel 12 (13), Kuressaarel 6 (13) ja Ajaxil 2 (13) punkti.