31.07.2016

Kalev sai võidu

Reedel ja laupäeval mängiti Premium liigas neli XXI vooru mängu, milles löödi kokku 20 väravat ja tabelijuhina jätkab Tallinna FC Infonet.

Reedestes mängudes kaotas Pärnu Linnameeskond 0:4 Tallinna FC Levadiale, Paide Linnameeskond aga 0:3 Tallinna FC Florale.

Laupäeval sai reedel esikoha Levadiale loovutanud Tallinna FC Infonet liidrikoha tagasi, kui kodustaadionil oldi 4:3 üle JK Narva Transist. Infonet läks esimesele poolajal 3:1 juhtima, kuid Trans suutis teisel poolajal viigistada, lüües 3:3 penaltist, kuid kohe määrati penalti ka Infoneti kasuks ning 4:3 mäng lõppeski.

JK Sillamäe Kalev võitis 5:1 Tartu JK Tammekat, kuigi jäi 21. minutil 0:1 kaotusseisu ja viigistada suudeti alles poolaja viimasel minutil. Jevgeni Kabajev lõi neli väravat ja tõusis 11 tabamusega resultatiivsustabeli tippu. Viimased minutid mängisid tartlased vähemuses.

Vooru viimane kohtumine Rakvere JK Tarva ja Nõmme Kalju FC vahel on edasi lükatud 25. oktoobrile.

10.    Rakvere JK Tarvas    20    0    1    19    9:66    1

Järgmised mängud peavad Ida-Virumaa meeskonnad Tallinnas 6. augustil, Sillamäe Kalev sõidab külla FC Levadiale ja Narva Trans FC Florale. Kodus mängitakse taas 12. augustil, kui kell 19 võõrustas Trans Tarvast ja Kalev Kaljut.