18.03.2017

Kalev sai värava, kuid jäi punktita

Eesti jalgpallimeistrivõistluste kolmandas voorus kaotas Sillamäe Kalev võõrsil 1:2 Nõmme Kaljule.

Sillamäele said saatuslikuks poolaja lõpud. Esimese poolaja lõpus läks Kalju 1:0 juhtima ja mängu viimase rünnaku realiseerisid väljakuperemehed lüües lõppseisuks 2:1.

Sillamäe selle hooaja esimese värava lõi 75. minutil Mihhail Slaðtðev.

Vooru avakohtumises oli Narva Trans viigistanud Tartus sealse Tammekaga 1:1.

Teistes sama vooru kohtumistes said võidu sarnaselt Nõmme Kaljule kodus mänginud pealinna meeskonnad, FCI Tallinn alistas Viljandi Tuleviku 5:0, Tallinna FC Flora võitis 2:0 Pärnu Vapruse ning vooru viimases kohtumises sai Tallinna FC Levadia 7:0 jagu Paide LMist, kusjuures selles kohtumises löödi esimesel poolajal koguni kuus väravat.

10.    JK Sillamäe Kalev    3    0    0    3    1:8    0

Seoses Eesti koondise mängudega on nüüd meistrivõistlustel paus, järgmised kohtumised peetakse 31. märtsil ja 1. aprillil. Ida-Virumaa meeskonnad mängivad aprillikuu eismesel kuupäeval kell 13, Narva Trans võõrustab Viljandi Tulevikku ja avaringis kõik kohtumised võõrsil mängiv Sillamäe Kalev sõidab Pärnusse.