12.03.2016
Jalgpall

Kalev alistas Pärnu, Trans kaotas Florale

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 3. voorus sai Sillamäe Kalev 4:1 jagu Pärnu linnameeskonnast. Narva Trans kaotas võõrsil 0:3 Tallinna FC Florale.

Sillamäe läks mängu juba 4. minutil nurgalöögijärsest olukorrast 1:0 juhtima, kuid 13. minutit hiljem külalised viigistasid ning 1:1 avapoolaeg lõppeski. Teisel poolajal pani Sillamäe aga oma paremuse maksvusele ja kohtumine võideti 4:1. Sealjuures eelmisel hooajal ei suutnud Sillamäe omas kodus Pärnut võita, mängud lõppesid viigiga 0:0 ja 3:3, võõrsil küll võideti 6:1 ja 2:1.

Teistes kell 13 alanud kohtumistes võitis Nõmme Kalju 3:1 Rakvere Tarvast ja Talinna FC Levadia oli Paides 1:0 parem sealsest meeskonnast.

Narva Trans mängis kell 16 võõrsil Tallinna FC Floraga ja kaotas 0:3 (0:1).

Vooru lõpetas kell 19 kohtumine Tallinna FC Infonet – Tartu Tammeka, mille Infonet 4:0 võitis.

10.    Rakvere JK Tarvas    3    0    0    3    1:12    0

Neljandas voorus mängivad mõlemad Ida-Virumaa klubid kodus, Narva Trans kohtub reedel, 18. märtsil FC Levadiaga ja päev hiljem võõrustab Sillamäe Kalev Paide linnameeskonda, see mäng algab kell 13.