25.04.2015

Kalev alistas Narvas Transi

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 8. voorus alistas Sillamäe Kalev võõrsil Narva Transi 2:1.

Külalised läksid esimesel poolajal 17. ja 23 minutil vatsvalt Jaroslav Kvasovi ja Alekandr Dubõkini löödud väravatest 2:0 juhtima. 75. minutil vähendas Vladimir Klikevitð Transi kaotusseisu 1:2-le ja selle tulemusega mäng lõppeski.

Teistes selle vooru kohtumistes viigistasid Tartu Tammeka – Viljandi Tulevik 1:1 ja Pärnu LM – Tallinna FC Levadia 2:2, Tallinna FC Flora alistas Paides sealse meeskonna 2:0 ning Nõmme Kalju oli Tallinna FC Infonetist parem 1:0.

Kaheksa vooru järel on liider täiedu, 24 punktiga Nõmme Kalju, 21 punktiga on teine Tallinna FC Flora ja need kaks meeskonda on järgnevatega vahe sisse teinud. Kolmas on Sillamäe Kalev 13 punktiga, sama punktiarvu juures on FC Levadia neljas. FC Infonet on 12 punktiga viies. Narva Trans on 7 punktiga seitsmendal kohal.

Järgmises voorus mängib Sillamäe Kalev 1. mail kell 19 Tartu Tammekaga ja Narva Trans kohtub päev hiljem kell 19 Tallinnas Nõmme Kaljuga.