12.04.2016

Kalev alistas Kalju ja jõudis poolfinaali

Teisipäeval mängiti Evald Tipneri Eesti karikavõistlustel kaks esimest veerandfinaali. Sillamäel andis kohalik Kalev korraliku lahingu karikakaitsjale ja Premium liiga hetkeliidrile Nõmme Kalju FC-le, võites nii poolaja, kui ka mängu Maksim Lipini väravast 1:0.

Tartu Annelinna kunstmurul kohtusid Premium liiga Tartu JK Tammeka ja teises liigas mängiv Tõrva JK. Tartlased asusid kahest Tristan Koskori väravast kiiresti 2:0 juhtima, edaspidi enam väravaid ei lisandunud ja Tammeka pääseski 2:0 võiduga teisena poolfinaali.

Mõlemad kolmapäevased mängud algavad kell 19:00. Tallinna FC Flora ja Tartu JK Santose mängu näeb jalgpall.ee pealt, Viimsi JK ja Tallinna FC Florza kohtumist näitab Õhtuleht.ee.

Poolfinaalpaarid loositakse Eesti Jalgpalli Liidu ruumes neljapäeval, 14. aprillil kell 12.